Urządzenia spawalnicze

Spawarki

  • MMA: inwertorowe, DC
  • MIG/MAG: półautomaty
  • TIG: DC, AC/DC

esab-logoLE-logoaspa

Wszystkie produkty, które Państwu proponujemy spełniają wszelkie wymogi z jakimi mogą się Państwo spotkać podczas prac spawalniczych zarówno w przemyśle jak także w użytku warsztatowym. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów oraz spełnienie ich oczekiwań. Oferujemy urządzenia z przekonaniem, że będziecie Państwo mieli satysfakcję z ich użytkowania.

urzadzenia2   urzadzenia3

urzadzenia1

Dostarczymy urządzenia wykonane z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć techniki umożliwiające spawanie metodami: MIG, TIG i MMA . W ofercie znajdują się również urządzenia do cięcia plazmą oraz spalinowe agregaty spawalnicze.

  1. Metoda MIG jest najważniejszą technologią spawalniczą wykorzystywaną do półautomatycznego spawania stali konstrukcyjnych węglowych, stopowych oraz aluminium i jego stopów. Dzięki odpowiedniej osłonie gazowej łuku (najczęściej mieszanki ArCO2 lub CO2) można uzyskać dobre wtopienie, zmniejszyć odkształcenia spawanych elementów oraz ograniczyć występujące rozpryski. Oferowane spawarki półautomatyczne cechują bardzo dobre własności spawalnicze, są proste w obsłudze i niezawodne. Mogą być z powodzeniem stosowane w większości prac spawalniczych zarówno w ciężkich warunkach przemysłowych jak i w pracach warsztatowych.
  2. Gamę urządzeń do spawania metodą TIG charakteryzuje ich stosunkowo niska masa oraz niewielkie rozmiary przy zachowaniu solidnej konstrukcji. Zaprojektowane i wyprodukowane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań techniki inwertorowej, mogą być zasilane w zależności od modelu urządzenia prądem stałym DC oraz przemiennym AC. Połączenie tych wszystkich zalet sprawia, że możliwości wykorzystania tego typu urządzeń są bardzo duże o czym świadczy coraz większe zainteresowanie tego typu urządzeniami.
  3. Spawarki do spawania elektrodą otuloną (MMA) stanowią obecnie nieodzowne wyposażenie każdego warsztatu rzemieślniczego lub domowego. Za ich pomocą, można obecnie spawać zarówno elektrodami rutylowymi, zasadowymi oraz celulozowymi. Oferujemy Państwu zarówno tradycyjne transformatory i prostowniki spawalnicze jak również spawarki inwertorowe przygotowane do pracy metodą MMA. Możliwość użycia napięcia 230V, zastosowanie stosunkowo długiego przedłużacza, niewielkie rozmiary i waga sprawiają, że spawarki inwertorowe MMA znajdują szerokie zastosowanie w pracach monterskich oraz warsztatowych.
  4. Cięcie plazmowe daje niemal nieograniczone możliwości zastosowań technologicznych. Ma ono zastosowanie do zdecydowanej większości materiałów przewodzących. Wysoka jakość i dokładność a także szybkość procesu (nawet do trzech razy większa niż przy cięciu gazowym) i stosunkowo niski koszt eksploatacji to cechy, które sprawiają, że przecinarki plazmowe są idealnym urządzeniem zarówno w zakładach remontowych, warsztatowych jak i składach złomu.