Filtrowentylacja

f1    f2

Zakres naszej działalności obejmuje doradztwo oraz sprzedaż urządzeń i systemów do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń ze stanowiska pracy oraz służących do poprawy warunków bezpieczeństwa i ergonomii. Oferowane wyroby wykonywane są w oparciu o najwyższe standardy oparte certyfikatami systemów jakości oraz poszanowaniem środowiska.

1.    Usuwanie szkodliwych zanieczyszczeń ze stanowisk pracy.

Najszybszą i najlepsza drogą pozbycia się emitowanych podczas pracy, szkodliwych dla zdrowia i życia pracowników dymów, pyłów i innych związków jest ich wyłapywanie przy źródle emisji. Wykorzystywane są do tych celów ramiona odciągowe, wentylatory i urządzenia filtracyjne, które dzięki bardzo szerokiej gamie produktów i rozwiązań, pozwalają na eliminację szkodliwych dymów i pyłów podczas:

  • prac spawalniczych
  • szlifowania
  • w różnego typu pracach warsztatowych

2.    Systemy wysokiego podciśnienia – usuwanie zanieczyszczeń u źródła

Systemy wysokiego podciśnienia stanowią elitarną grupę odciągów i separatorów zanieczyszczeń. Oferta oparta jest na jednostkach stacjonarnych oraz mobilnych. Szeroki wachlarz akcesoriów oraz dowolność konfiguracji pozwala na wykorzystanie urządzeń  podczas:

  • odciągania pyłów i dymów spawalniczych
  • odciągania pyłów powstających w wyniku szlifowania, polerowania i cięcia
  • prac porządkowych
  • odciągania wiórów metalowych

3.    Zabudowa stanowiska pracy

Nasza oferta w zakresie zabudowy i ochrony stanowisk pracy obejmuje miedzy innymi dźwiękochłonne ściany modułowe, elastyczne ekrany akustyczne, przegrody oraz kurtyny spawalnicze. Bazując na oferowanym asortymencie można zaprojektować i wykonać dowolne stanowisko pracy charakteryzujące się ergonomiką, bezpieczeństwem i wytrzymałością. Systemy zabudowy stanowisk pracy przeznaczone są zarówno dla ciężkich aplikacji przemysłowych takich jak, szlifowanie, cięcie, obróbka strumieniowo-ścierna i maszynami NC jak również dla lżejszych prac takich jak lutowanie, przeładunek, kontrola.